Gaasijaotusmehanism täidab autos kõige tähtsamat funktsiooni. Ta vajab korrapärast ülevaatust ja vajadusel- rihma vahetust. Läbisõit- mille täitumisel on vaja hammasrihm vahetada, võib-olla erinev- 60000 kuni 120000 km.

Juhil on tähtis teada, et antud elemendi kulumine ei saa mitte avalduda pika aja jooksul. Aga gaasijaotusmehanismi hammasrihma purunemine- sellel on kolossaalselt negatiivsed tagajärjed mootorile. Kui sõidu ajal rihm rebeneb, siis saavad kahjustatud jõuseadme klapid. Selle tulemusel võib olla vaja teha mootorile kapitaalremont. Sellepärast ei tasu kunagi hammasrihma õigeaegset vahetust edasi lükata. Tasub märkida, et gaasijaotusmehanism ei ole alati varustatud hammasrihmaga. Vahetevahel kasutatakse rihma asemel ketti. Selle hooldust viiakse läbi harvem, kuid siiski on see väga tähtis protseduur auto hoolduses.

Milliste märkide abil saab määrata, et hammasrihm vajab vahetust?

Autoteeninduse poole, hammasrihma vahetuseks on vaja põõrduda järgmistel juhtudel:Kui teie auto hooldusraamatus märgitud läbisõit on mõõdas
Kui teie auto jõuallika töös täheldate vilet
Kui auto ei käivitu, või teeb seda halvasti


Asjatundlik gaasijaotusmehanismi hammasrihma vahetus hoiab ära teie auto mootori ennetähtaegse lagunemise. Aga Tarmaks Autoservisautoteeninduse spetsialistid teavad, kuidas pingutada antud detail nii, et kindlustada gaasijaotusmehanismi nõuetekohane töö.Lisaks kõigele me paigaldame teie autole kulunud rihmakomplekti asemele ainult kvaliteetse hammasrihmakomplekti.

Oluline etapp selle teenuse pakkumise protsessis- see on GJM märkide õige väljapanek. Tarmaks Autoservisautoteeninduses on olemas kogu vajalikke rakkised nende toimingute tarvis. Kui need märgid hooletusse jäätakse, siis hiljem on raske diagnostikat läbi viia ja sellest lähtuvalt rihma tööaeg väheneb. Teades neid nüansse, teevad meie spetsialistid seda tööd hoolikalt ja kvaliteetselt. Paralleelselt eelnimetatud teenusega viime läbi veel järgmiste detailide vahetuse nagu:Möödaviigu rullid
Rull-pinguti
Võlliotsa tihendid
Veepump


Läbitehtud teenuste hulk, kindlustab neile mehanismide suurepärase töö , 60000-120000 läbisõidu kilomeeri jooksul.

Vahetades oma auto GJM hammasrihma Tarmaks Autoservisautoteeninduses, kaitsete te oma autot ja auto mootorit suurte rikete eest.Lisaks on meie autoteeninduse meeskond valmis läbi viima veel teisigi hooldus- ja remonditõid teie autol- sildade jooksu reguleerimine, mootoriõli vahetus, rehvivahetus, veermiku ja elektriseadmete remont.