Auto mootorit ei nimeteta ilmasjata tema südameks. Iga auto jõuallikas on selle kõige tähtsam ja kallim osa. Ja just mootorist sõltub, kas auto liigub üldse paigast ja kas ta arendab vajalikku kiirust. Kütusekulu, dünaamilised ja teised tähtsad auto omadused määravad ka selle mootori katkematu töö.

Selleks, et teie auto mootor töötaks ilma tõrgeteta, tuleb põõrduda autoteeninduse poole , et läbida hooldused õigeaegselt. Isegi juhul , kui märkate vähimatki muutust teie auto jõuallika töös, peaksite koheselt põõrduma autoteenindusse , et teha diagnostika , ning selgitada välja probleemi mastaap ja kõrvaldada see. Vastasel juhul sõidu kvaliteet halveneb, aga mootor läheb järk-järgult rivist välja. Et midagi taolist ei juhtuks, põõrduge juba esimeste märkide puhul autoteenindusse. Antud juhul on oma teenuseid valmis pakkuma Tarmaks Autoservisautoteenindus. Meie meeskond omab suurt kogemust mootoriremondi alal ja kõik tööd viiakse läbi kvaliteetselt.

Millal on vaja mootorit remontida?

Autoteeninduse poole põõrduge järgmiste nähtude puhul:Mootori raskendatud käivitus
Raskused kiiruse ülesvõtmisel
Ebatüüpilised helid ajal , kui mootor töötab
Heitgaaside värvuse muutus ja nende mahu suurenemine
Heitgaaside lõhna olemasolu salongis
Suurenenud õli- ja kütusekulu
Põlemisjääkide hulga suurenemine küünaldel
Summuti ”tulistamine”


Kui teie auto mootoriga tekkisid probleemid, siis Tarmaks Autoservisautoteeninduse spetsialistid on valimis aitama:Diagnostikaga
Sisepõlemismootori osade remondiga
Defektsete ja kulunud osade väljavahetamisega
Selliste kulumaterialide vahetusega, nagu filtrid, küünlad , õli jne.
Profilaktiliste tehnohooldustega ja kapitaalremontidega
Detailide vahetamisega, kui see on kasutuskõlbmatuks muutunud


Tarmaks Autoservisautoteeninduses te võite mitte üksnes tellida oma auto mootori hoolduse, remondi või vahetuse, vaid valida ka teiste teenuste vahel, alates salongifiltri vahetusest, lõpetades käigukasti remondiga.