Tarmaks Autoservisautoteeninduse meeskond teeb laias spektris töid , rehvitööde segmendis. See ei ole ainult hooajaline rehvide vahetus, aga ka mitmed teised teenused. Näiteks rehvide parandamine sisselõigetest, läbitorke aukudest ja teistest probleemidest.

Tööd, mis on seotud rehvide paigaldusega:Demonteerimisest, aga ka rehvi paigaldusest veljele, enne kokkupanekut läbivad rehv ja velg kontrolli varjatud defektide leidmiseks
Rataste tasakaalustamisest( selle jaoks on meil automaatsed tasakaalustamise stendid)
Rataste paigaldusest ( antud juhul võtavad meie spetsialistid arvesse rehvide geomeetriat ja rehvi mustri sügavust).


On oluline ära märkida, et sildade reguleerimise protseduur peale igat hooajalist rehvivahetust, pikendab rehvide eluiga ja suurendab ohutuse taset liikluses.

Tänu Tarmaks Autoservisautoteeninduse meeskonnale, te võite ära unustada sellised ebameeldivad nähtused, nagu lõõgid ja vibratsioon, nautides mugavat sõitu oma autoga. Lisaks rehvipaigaldustöödele , oleme me valmis lahendama ka muid teie auto probleeme- pumba ja hammasrihma vahetus, õlivahetus teie auto jõuallikas, läbi viima teie auto erinevate osade ja sõlmede diagnostikat ja pakkuda teile teid huvitavaid hooldus- ja remonditeenuseid.